Зворотній дзвінок


Про компанію

NOVITA COMPONENTS є офіційним імпортером на території України запасних частин для побутової техніки (водонагрівачі, духові шафи, варильні поверхні, пральні і посудомийні машини, пилососи, мікрохвильові печі) AEG, Ardo, Ariston, Atlantic, Beko, Candy, Electrolux, Fagor, Gefest, Gorenje, Hansa, Indesit, LG, Miele, Piramida, Saturn, Siemens, Samsung, Smeg, Thermex, Whirpool, Zanussi.

Нашими клієнтами є сервісні центри по ремонту побутової техніки, онлайн- і офлайн- магазини, що спеціалізуються на реалізації запчастин до побутової техніки.

Чому Вам вигідно стати нашими клієнтами:

1. ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ тільки оригінальних комплектуючих високої якості для побутової техніки, які гарантують надійний ремонт і правильну роботу Вашої техніки.

 

2. ВЛАСНИЙ СКЛАД забезпечує оперативну і вигідну доставку. ВИ отримуєте запчастини для побутової техніки в день замовлення (Харків) або на наступний день (Україна).


3. ВІДСУТНІСТЬ ПОСЕРЕДНИКІВ дозволяє запропонувати дійсно найвигідніші партнерські ціни. Гнучка система знижок для постійних і оптових клієнтів.